Rondleiding Buitenplaats
terugTijdens het voorjaar en de zomer geeft beheerder Ton van Ginkel elke zondag om 14.00 uur een gratis rondleiding over de Levende Buitenplaats. Hij vertelt je meer over de dieren en de moestuin.
De Levende Buitenplaats
Op onze levende Buitenplaats (aan de overkant van de weg) vind je een grote moestuin met natuurlijk geteeld groente en fruit en hier kun je ook de boerderijdieren bewonderen. Een groot deel van je op je bord tegenkomt in de restaurants de Herdershof en Indigo is afkomstig van de Buitenplaats, denk aan de eieren, de geitenmelk, de karbonade, de groente en zelfs het fruit. Allemaal geteelt op dier- en natuurvriendelijke wijze. Vooraf kun je proeven wat er op de boerderij groeit en bloeit met een boerenlunch om 13.00 uur. Je krijgt dan een broodje in het groen, soep en een glas (karne)melk of geitenmelk. Reserveren de Herdershof is gewenst info@ophodenpijl.nl of 015 - 380 18 40. De lunch kost € 10,-.
Meedoen aan de rondleiding?Verzamelen is bij de ingang van de groentewinkel ongeveer 5 minuten voor aanvang. Maximaal 20 deelnemers. De rondleiding duurt een half uur tot 45 minuten. Deelname is gratis.
tip een vriendsuggesties
-
Workshop Veren & smudgewaaier
18 mrt | workshops / cursussen
MEER INFO > -
Workshop: Van kring naar heilige cirkel
14 apr | workshops / cursussen
MEER INFO >