Lezing Paul Ferrini MET LUNCH
terug- zo 27 mei
- 12.30 - 18.00 uur
- de herdershof
- € 55,-
- AANMELDEN
Paul Ferrini keert terug naar Nederland voor een lezing op zondag 27 mei. Het is mogelijk de lezing te combineren met een lunch vooraf. In de lezing staat het thema The 3 Greatest Obstacles to Self Realization and How to Overcome Them centraal.
De lunch bestaat uit een kopje soep, kleine quiche en salade, een stuk fruit en koffie en thee. Water en sap staan op tafel. Het drankje in de pauze is inbegrepen.
Paul Ferrini is auteur van 40 boeken over liefde, healing en vergeven. Zijn unieke mix van spiritualiteit en psychologie raken je in je hart. Zijn conferenties, retraites en workshops hebben duizenden mensen inzicht gegeven in vergeven en het openen van hun hart voor hun zelf en voor anderen. De auteur is bekend van boeken als Liefhebben zonder voorwaarden, Stilte van het hart , Stappen naar een goede relatie, Ik ben de poort en Verboden vruchten.
De lezing duurt 2,5 uur en is Engelstalig.
website: Paul Ferrini
suggesties
-
Samenzang - Janny Pronk
22 mei | concerten
MEER INFO > -
Klassiek concert - Serafino String Trio
17 jun | concerten
MEER INFO >