logo 

Huismiddeltjes en Homeopathie - Yvonne van Steen

< TERUG
soort:
lezingen
datum:
woensdag 16 juni 2010
tijd:
20.00 uur
ZIE OPENINGSTIJDEN >
gebouw:
de kerk
MEER INFO GEBOUW
website:
Rayvar
toegang:
€ 10,-
beschrijving:

Steeds meer kunnen we in winkels zoals drogist en supermarkten homeopathische middelen kopen. Maar wat is nu eigenlijk homeopathie? Welke middelen gebruiken we en waarom kunnen we deze middelen gebruiken?

Huismiddeltjes en Homeopathie

Yvonne van Steen praat je deze avond bij over homeopathie en huismiddeltjes. Al eeuwen lang gebruikten onze voorouders Homeopathie als huismiddeltjes in de vorm van planten, bessen, zaden, struiken, wortels en bloemen uit de natuur. Als geen ander wisten ze, wellicht intuïtief,welke geneeskrachtige werking deze planten konden hebben. In deze lezing wordt de geschiedenis en de werking van homeopathie uitgebreid belicht. Ondersteund door een Powerpointpresentatie zullen prachtige foto’s worden vertoond van bekende en minder bekende geneeskrachtige planten en zal uitleg worden gegeven over de geschiedenis, de vindplaatsen en voor welke kwalen ze gebruikt kunnen worden. Eventueel wordt de avond uitgebreid met “de werking van de acupunctuur”. De behandeling met Acupunctuur is voornamelijk een Chinese geneeskunde en wordt niet alleen dagelijks gebruikt in China maar ook in de Westerse Wereld..

Over Yvonne van der Steen

Zij is onder andere Natuurgeneeskundig Therapeut, Klassiek Homeopaat en Therapeut in de Lichaamsgeoriënteerde Psychotherapie. Zij heeft een zelfstandige praktijk voor Holistische Geneeskunde in Drenthe. Bezoek voor meer informatie over de praktijk: www.rayvar.nl
 

suggesties

zoeken 

zoek op trefwoord:

Op Hodenpijl 

Rijksstraatweg 20-22
2636 AX Schipluiden
T 015 380 18 40
BEREIKBAARHEID

Nieuwsbrief 

uw e-mailadres