logo 

Tuinmeditatie

terug

Tijdens de zomermaanden is er een speciaal zomerprogramma op de zondagen. Janny Pronk sluit met je de zomer af in de tuin van Op Hodenpijl met een speciale tuinmeditatie. De toegang is gratis. Kom en laat je verrassen!

Deze tuinmeditatie is bedoeld om het zomer gevoel in je lichaam te ervaren. De geuren en kleuren van de tuin te ervaren. De zomerlucht ruim in te ademen. We gaan met onze aandacht ons reis door ons eigen lichaam. Stap voor stap maken we contact met ons eigen lichaam. Ervaar dat je zelf de spanning uit je lichaam kunt loslaten en totaal ontspannen in het hier en Nu kunt zijn. Overal kun je deze oefeningen toepassen.
Tijdstip: 16.00 - 17.00 uur. Aanmelden is niet nodig. Je kunt ter plekke aansluiten. Bij slecht weer wijken we uit naar de kerk. De meditatie is geschikt voor jong en oud.
tip een vriend

suggesties

zoeken 

zoek op trefwoord:

Op Hodenpijl 

Rijksstraatweg 20-22
2636 AX Schipluiden
T 015 380 18 40
BEREIKBAARHEID

Nieuwsbrief 

uw e-mailadres